Här använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor?

Varukorgen är tom

Din säljkontakt

För beställningar kontakta:

+46 10 494 99 10

order@tjeders.se

HEM / Om Tjeders / Kontakta oss / Din Säljkontakt

Vår sälj personal

Patrik Eriksson

Säljare Region Mitt och Öst

+46 10 494 99 13

p.eriksson@tjeders.se

Jörgen Lindgren

Säljare Öst / Stockholm

+46 10 494 99 14

j.lindgren@tjeders.se

Ulf Valinder

Säljare Region Väst

+46 10 494 99 12

u.valinder@tjeders.se

Karl Larsen

Säljare Region Syd

+46 10 494 99 18

k.larsen@tjeders.se

Camilla Storm

Innesälj / Bid manager 

c.storm@tjeders.se

Carina Philipson

Innesälj / Marknadsassistent

c.philipson@tjeders.se

Marcus Rindestig

Försäljning- & Marknadsansvarig

m.rindestig@tjeders.se

Dan Svedling

Innesäljare / Kalkyl 

d.svedling@tjeders.se

Registrera för nyhetsbrev och produktinformation

Önskar du ta emot information av oss. Här kan du registrera dig för att ta emot löpande uppdateringar från oss.

Prenumerera

Kontakta oss

 +46 10 494 99 00

 support@tjeders.se

 order@tjeders.se

 Landsvägsgatan 3,
        
64260, Malmköping

Välj språk

Tjeders Industri AB

Copyright © 2022 Tjeders Industri AB  |  Sitemap |  Villkor & Policys | Cookies